Tungsten İğne

Tungsten İğne resim

Saf tungsten iğne kırılgan ve çalışması zor olan çok sert ve çelik-gri metal saf tungsten malzemeden yapılmış iğne. Tungsten (birçok çeliklerin aşan) sertliğini, tungsten iğne kolayca işlenebilir yeterince yumuşak hale korur, ancak bununla birlikte, eğer yeteri kadar saf yaptı. Tungsten iğne, dövme çizim, çekilmesi veya sinterleme ile çalışmış olabilir.

Tungsten alaşımı iğne, 90WNiFe ve 90WNiFe olarak tungsten alaşımdan yapılmış bir iğne tungsten. Tungsten alaşım sertlik saf tungsten ve tungstenli karbür çok daha azdır, öyle ki tungsten alaşımı iğne kalıplanmış ve kolayca işlenebilir. Bu nedenle, tungsten alaşımı iğne iğne saf bir tungsten gibi kırılgan değildir, ve sert metal iğne gibi zor değildir.

Sert metal tungsten karbür iğne, tungsten malzemeden yapılmış bir iğne. Volfram karbür iğne etrafında 90 sıcak haddelenmiş yüksek sertlik, sahibi.Tungsten karbür iğne yana bu üç iğnelerde zor olduğundan, tungsten karbür, iğne sert bir madde nüfuz tungsten iğne ihtiyaç endüstrileri için kullanılabilir.

Tungsten iğne yüzey durumu parlak ve pürüzsüz olabilir. Tungsten iğne yüzeyinde leke, kir, oksitler, çizim parçaları, çizikler ve hasarlar vardır.

tungsten iğne ucu şekilleri konik ve düz edilir. Şimdi ne Ürettiğimiz düz biridir, ve farklı çap ve uzunluk sahibi. Biz müşterilerimiz için çeşitli olması bizim ürünlerimizi istiyoruz. Dahası, biz müşterilerin ihtiyaçlarına göre tungsten iğne üretim yapabiliriz.